Můj šálek kávy – mějte sychravé počasí na háku

Gallery

Kavárna
Můj šálek kávy


Tahle nekuřácká kavárna s nezaměnitelnou atmosférou i jménem…

…vám nabídne nejen výbornou čerstvou kávu z vlastní pražírny, domácí kuchyni a dorty, ale také jednu ingredienci, kterou nikde jinde nenajdete. Je to příjemná útulná atmosféra, která na vás dýchne už u vchodu, obklopí vás a vy rázem zapomenete na všechny problémy (nebo alespoň na část z nich – jako např. kde si dát kafe). Můj šálek kávy je výborným místem, kde se zašít, když na vás přijdou chmury a venku je nevlídno nebo když máte to štěstí a máte volné nedělní dopoledne. U přirozeného tepla sálajícího z krbových kamen se čte docela dobře:)


Praktické informace

Kde se nachází:
Křižíkova 105, Praha 8
Web:
www.mujsalekkavy.cz
Otevřeno:
po-so:   9 – 22h
ne :      10 – 18h
Jak se tam dostat:
metro, tram: Křižíkova

Když už tu budete, můžete také navštívit

Restauraci Charleston
Líbila se vám počítačová hra Mafia? Tajně s příchodem tmy navlékáte kožený kabát a do kapsy strkáte airsoftového Thompsona a představujete si, jak jdete po vzoru Al Pacina vybírat výpalné? Tady budou mít pro vaší úchylku možná i trochu pochopení. Rozhodně tu mají nejlepší atmosféru 30. let.

Burgrárnu Peter`s burger pub
Jen ty nejlepší vzpomínky! Žádné špatné na tohle místo nemám nebo si je alespoň nepamatuji. Sundali mě totiž největší místní burger Snajpr, varnsdorfský točený Kocour a koktejl, který obsahoval 4 druhy tvrdého alkoholu a byl ho půllitr. Název se mi v průběhu jeho pití kamsi vytratil (bylo to něco jako „Goodbye motherfucker“). Oslava třicátin jak má být.

Pivnici U Fandy
Až se odhodláte a navšívíte tento podnik, neuvěříte, nepochopíte. Stokrát můžete jít kolem a bez většího zájmu minout gambrinus nápis s názvem tohohle lokálu. Ale jednou vám to nedá, zadíváte se na posprejovanou ošuntělou fasádu téhle spíš vetché boudy než domu, bedlivějším okem a začne ve vás hlodat zvědavost, co se asi skrývá uvnitř…

Mapa


Tento příspěvek má překlad také v jazyce English.