Kontakt

Informace o nových příspěvcích rychlostí blesku

Pokud chceš být v obraze a vědět o každém novém zajímavém místě, které pro tebe v Praze objevím, je tu pro tebe Facebook nebo Twitter. Rád zde také uvítám tvoje postřehy a přečtu si tvoje komentáře.

Klidně se zeptej i po staru

Klidně mi napiš mail, budu se ti snažit odpovědět na vše, na co budu znát odpověď. A pokud budu v koncích, maximálně napíši, že nevím. antonin@tunakvpraze.cz


Za oponou aneb kdo za tím stojí

Projekt Tuňákova průvodce Prahou vznikl koncem roku 2014 jako moje volnočasová aktivita. Průvodce je osobním a nezávislým výběrem zajímavých míst v Praze. Je nekomerční a bez reklam.

Vystudoval jsem jako strojní inženýr obor Řízení a ekonomika podniku a vystřídal jsem několik zaměstnání. Aktuálně si vydělávám, když nepíši ve volném čase průvodce, jako freelance poradce v oboru bezpečnostních technologií, fotím a spravuji několik webových prezentací. Všechno z toho, co dělám, mě baví.

Antonín Tuňák ANTONÍN JELÍNEK (TUŇÁK)
VRCHNÍ  PRŮZKUMNÍK

Copywriter, photographer, web designer,
programmer, public relations, marketing… 🙂

Upozornění:
Veškerý obsah umístěný na těchto webových stránkách spadá pod autorsko právní ochranu ve smyslu příslušných právních předpisů a veškeré jeho užití bez předchozího písemného souhlasu autora není dovoleno. V případě, že máte zájem o jeho použití, kontaktujte mě prosím. Rád vám vyjdu vstříc.

 

Tento příspěvek má překlad také v jazyce English.